во

Бар комарци нема…

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе турам една 500 ка…

Нели рече да ја уклучам на 40 степени!