во , ,

Кога ти е баш гајле за фамилијата

bas

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога на дедо ти му објаснуваш што е тоа интернет

Развесели се…