во ,

Бебчее, ај донеси ми едно пиво!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Месенџер 1970

Цел роман во една слика