во ,

Битна разлика…

razlika

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе полудиш од учење

Ова е Трајчеица