во

Блажо а чисте куќата, и наоѓа стара ламба…

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе, ти кога ќе се ожениш со мене ?

50 кул идеи за прва тетоважа што ќе ве направат горди со резултатот