во ,

Брат, зошто ги затвораш очите кога пиеш?

alkohol

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ајде кажи ми идно време од “Јас крадам“ ?

Кога ме прашаат што ми се јаде