во ,

Брат, зошто покажуваш јазик на змијата?

zmija

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кај си брат! Како го помина денот?

УСБ од Кина