во ,

Како луѓето се вудам во светот, а како во Македонија

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колешките од работа

Жена ми кога го чачкам телефонот