во , ,

Були Ајдол во Скопје

buli

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато остави 50 денари на масата…

Сакам да ми ги вратиш парите…