во , ,

Кога случајно ќе уклучиш Caps Lock додека ја внесуваш лозинката

caps

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе изедам 10 палачинки и ќе ме прашаат дали сакам уште една

Кога во продавница ќе слушнам песна од Мајкл Џексон