во

Затоа цело време ми се јаде…

celo

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еве седнав да учам од грешките…

Баба ни беше на гости за празниците