во

Чоколадото ти го крева расположението до моментот…

vaga

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полицаец се враќа порано од работа…

А што е ова?!