во

Моиве изгледа ме спремаат за специјалец…

moive

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шетаат две џуџиња низ охритскана чаршија…

Ставив пари…