во ,

Човекојадци ги грабнале Американец, Русин и Драчевчанец…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ајде касни мило за мама…

Како се раѓа мерцедесот…