во ,

Ајде касни мило за мама…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Многу ви е убаво палтото, кај го шиевте?

Човекојадци ги грабнале Американец, Русин и Драчевчанец…