во ,

Цветко, која птица не гради гнездо?

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сине, ај тркни да ми купиш цигари.

Еднаш се живее!