во ,

Сине, ај тркни да ми купиш цигари.

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За што си дојден дечко?

Цветко, која птица не гради гнездо?