во

Ауу момче, ти изгледа немаш девојка…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ваков стан може да се купи со просечна македонска плата

Од времето кога немаше Фотошоп