во ,

ДАЈ ЕДЕН СОК !!!!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Наставникот му вика на Пер’то…

Дајте ми од тие апчињата за спиење…