во ,

Дајте ми од тие апчињата за спиење…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ДАЈ ЕДЕН СОК !!!!

На шо се запиша?