во , ,

Дечко и девојка на прв састанак у кафиќ…

Дечко и девојка на прв састанак у кафиќ.

Келнер: Изволте?

Девојка: За мене топло чоколадо , 5 топчиња сладолед и кока кола.

Дечко: За мене вода обична од чешму и шикер нешто не ми е добро.

Видео на неделата

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Инстаграм профилот на бодигардот на Ед Ширан е неверојатно смешен

Срце како си, ја сабајле по грешку место апчиња за пролив…