во , ,

Срце како си, ја сабајле по грешку место апчиња за пролив…

Врти ми жена ми прееска и ми вика:

-Срце како си, ја сабајле по грешку место апчиња за пролив ја сам ти дала за нерве..?

-Супер сам, немаш гајле еве седу цел усерен ама ич не се нервирам.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дечко и девојка на прв састанак у кафиќ…

После 12 година избега човек од затвор и кроз т’мнину си дојде дома…