во ,

Умрел дегустаторот на позната фирма, производител на вино…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Моите омилени цреши

Трпе и Трпана излегле на прв состанок…