во

Моите омилени цреши

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што си завршил ?

Умрел дегустаторот на позната фирма, производител на вино…