во

Ден пред испитите…

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

На баба пицата

Мамо, ќе одам да купам банани!