во ,

Деси?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога правите 69 и таа прдне!

И запомни, црвеното вино е за месо…