во ,

Добар ден, имате нешто за нервоза и депресија?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе имам проблем со станувањето!

Бабо, зошто ти се толку големи очите?