во ,

Докторе, да не претера со апчињата за железо…

krvta

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Спакувај ми го воа за дома…

Тројца пријатели во кафана…