во ,

Тројца пријатели во кафана…

kafana

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, да не претера со апчињата за железо…

Колку ви е орбитреков?