во

Доктор на векот!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мојот татко е “ХЕРОЈ”!

Едноставни, но моќни стрипови од овој Венецуелски уметник ќе те натераат да размислуваш и да се насмееш