во ,

Она кога чекаш докторот да каже: “Доста”

doktor

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видиш мечка, па се правиш мртов

Кога ќе кажеш на татко ти дека ќе одиш кај женската