во

Докторе, земи си лешници…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред да влезете у врска VS. Откако ќе напраете свадба

Патник во автобус си направил селфи пред и после сообраќајката