во ,

Патник во автобус си направил селфи пред и после сообраќајката

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, земи си лешници…

Пренослива батерија од Кина. Погледнете што се крие внатре!