во ,

Држ го ова кабелов, осеќаш нешто?

Трпе:

-Трпано, ај дојди малце.

Држ го ова кабелов, осеќаш нешто?

-Не

-Добро, значи другиот кабел е фазата.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Најсмешни ретро вицови за полицајци

26 неверојатни феномени што нема да ви се верува дека се вистински