во

Добар ден, два ѓеврека ве молам…

dva

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога си глуп

Накратко за мојата финансиска состојба…