во

Две цимерки вареле виршли…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Седат двајца непознати на шанкот…

Се шета Црвенкапа по шумата…