во

Седат двајца непознати на шанкот…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слушнав си нашол нова работа?

Две цимерки вареле виршли…