во ,

Еден човек секој ден купувал кондоми од истата аптека…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Човек оди по улица и запира такси…

Трпе, ти си волшебник…