во

Трпе, ти си волшебник…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Еден човек секој ден купувал кондоми од истата аптека…

Шефот има кажува на вработените глуп виц…