во ,

Еден маж ја сретнал својот голема стара љубов…

Еден маж ја сретнал својот голема стара љубов и три дена не можеле да се разделат еден од друг. Конечно мажот отишол кај свој пријател и го замолил за совет:

– Кажи како да и кажам на жената што сум правел три дена?

– Земи шпил карти, стави еден молив на увото, оди кај жена ти и раскажи ? сe!

Се вратил мажот дома, на вратата го пресретнала жена му:

– Каде беше три дена, говедо едно!

– Слушај жено, ја сретнав својата стара љубов и три дена секс, секс, секс…

– Да, да како не, пак си бил кај комшијата и си играл карти!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мајсторот за ПВЦ прозорци!

14 Фотографии кои докажуваат дека никому не може да веруваме на социјалните мрежи