во

Една жена поминува низ гробиштата…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оди маж на психијатар…

Зоки, дали татко ти ти помага…