во

Оди маж на психијатар…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се шета Црвенкапа по шумата…

Една жена поминува низ гробиштата…