во ,

Докторе, имам проблем, ептен испуштам гасови

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ако прднит девелава замина овај во вода :)

Не плачи сине, да намалат бензино…