во

Не плачи сине, да намалат бензино…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Докторе, имам проблем, ептен испуштам гасови

32 слики коишто докажуваат дека Јапонците се светлосни години пред нас