во ,

Европа во моментот

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Џиновската сибирска дупка од 15 милијарди евра од каде се извлекувале тони дијаманти, а најголемиот имал генијално име

Мистеријата решена