во , ,

Фацата на женската кога ќе ја скрши масата е прајслес

Добро што мачките имаат брзи рефлекси…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, постојат ли духови?

Само во Јапонија