во ,

Тато, постојат ли духови?

Малиот Трпе го прашува татко му:

– Тато, постојат ли духови?

– Не, сине!

– Ама тато, слугинката ми кажа дека постојат…

– Сине, пакувај стварите, си одиме од овде. Ние немаме слугинка.

Што мислиш?

15 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Овој дечко со женската…

Фацата на женската кога ќе ја скрши масата е прајслес