во ,

Госпоѓо, знаете ли зошто сум тука во моментот?

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како те гледа девојка…

Трпе, ти зошто стално седиш на последната клупа?