во ,

И Хи-мен стана необичен…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ловџија убил мечка и му се фали на пријателот…

Разговараат Трпе и Цветко…