во ,

И колко метци испуца?

mecka

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не е страшно да гледаш хорор филм навечер…

Се зависи од начинот на гледање…